Rezervime » Rhodos-Greqi

Rhodos-Greqi

Rhodos-Greqi

Rodos eshte nje ishull I Greqise, I pozicionuar ne pjesen lindore te detit Egje. Ndodhet afer me bregdetin e Turqise. Ky eshte Ishulli me I madh nga dymbedhjete ishujt Dodekaneze te bregdetit  lindor. Qyteti  mesjetar i cili I ka ruajtur mjaft mire traditat dhe kulturen, i cili eshte me te njejtin emer ndodhet ne veri te ishullit.
Perse te shkoni ne Rodos? Lexo me shume ...kliko ketu..>>

Hotele

Gjenden 9 hotele ne kete destinacion.
Page 2 of 2

Lutania Beach Hotel AI 4 Yjet

1135 Hits • Address: Kolymbia, Rhodos-Greqi (Harta-Vendodhja)
Resorte All Inclusive

Ky hotel pozicionohet ne plazhin e mrekullueshem te Kolimbia, ne bregun lindor te Rodos ne nje distance prej 25km ne jug te qytetit te  Rodos ne drejtim te qytetit te Lindos dhe ne afersi te qytetit Afandou. Ka nje pozicion mjaft te pershtatshem, duke e bere qe te jete zgjedhja e...

Mareblue Cosmopolitan AI 4 Yjet

1681 Hits • Address: 175 Iraklidon Street, Ixia, Greece , Rhodos-Greqi (Harta-Vendodhja)
Resorte All Inclusive

Ky hotel pozicionohet ne Rodos, direkt buze detit. Eshte i pershtatshem per cifte dhe familjare. Ndodhet 3.5km distance nga qyteti I Rodos. Coloseu i Rodos eshte i arritshem per 10min me makine.
Restoranti I hotelit  I cili ka nje pamje te mrekullueshme deti dhe pishine, sherben ...

Niriides Beach Hotel AI 4 Yjet

1687 Hits • Address: Kolymbia, Rhodos-Greqi (Harta-Vendodhja)
Resorte All Inclusive

Ky hotel pozicionohet ne zonen bregdetare te Kolymbia. Vetem 5 min ecje me kembe larg plazhit. (450m)Qyteti I Faliraki me restorantet dhe baret e tij te shumta ndoshet 12km larg.
Hoteli rrethohet nga kopshte te gjelberuara dhe plot ngjyra vezelluese qe te ngjallin nje harmoni dhe...

Princess Flora Hotel AI 3 Yjet

1082 Hits • Address: Rr. Pashko Vasa, P 9/1 Kati i pare, Rhodos-Greqi (Harta-Vendodhja)
Resorte All Inclusive

Ky hotel pozicionohet 3km larg qytetit te Rodos, 2km nga Kalithea dhe 290m nga plazhi I mrekullueshem I Aghia Maria.
Hoteli ndodhet ne nje zone te qete, por nderkohe ka edhe nje lidhje te shkurter me qendren e zhurmshme ku ndodhen bare, restorante, taverna dhe dyqane te shumte. Ky...

<< Start < Paraardhesi 1 2 Pasardhesi > End >>

Filtroje sipas

Yjet/Celesa

Papercaktuar
0 Hotel
1
0 Hotel
2
0 Hotel
3
2 Hotele
4
7 Hotele
5
0 Hotel

Hotel fasilitetet

All-Inclusive
9 Hotele
We have 25 guests online
Your Email
Dergo Regjistrimin : Subscribe
Subscribe to our newsletter
Fill in your personal information to subscribe to our newsletter list. All fields are required. You will be able to any time un-subscribe from our newsletter list if you wish to no longer recieve notification e-mails.
  • 8 + 15 =

Perdoruesi-Login

Nuk jeni akoma i regjistruar? Krijoni nje llogari
Rezervimet e mia
Ju mund te informoheni per gjendjen e rezervimit tuaj duke klikuar linkun:
Statusi i Rezervimit
Mareblue Beach

Hotelet e Rekomanduara

Messonghi Beach Hotel AI Messonghi Beach Hotel AI
3 Yjet
Korfuz-Greqi

Rezervimet e fundit

Rezervuar Feb 24, 2016
Hotel Louis Kerkyra Golf AI Hotel Louis Kerkyra Golf AI
4 Yjet
Korfuz-Greqi

Dhomat

Dhome 2-she STD/GV
facebook
Top

Featured hotel

Sithonia Thalassotherapy & Spa AI Sithonia Thalassotherapy & Spa AI
5 Yjet
Sithonia-Kalkidiki, Halkidiki