Rezervime » Korfuz-Greqi » Hotel Beis Beach HB

Hotel Beis Beach HB 3 Yjet

Acharavi, Korfuz-Greqi (Harta-Vendodhja)

Hotel Beis Beach, Corfu 3* HB

Pozicionohet ne resortin kozmopolitan te Acharavi-t. Ne pjesen veriore te Korfuzit. Ky hotel ndodhet perballe detit ne nje zone te qete.
Distance: Qendra e Archavit vetem 600m
Hoteli diponon nje fushe tenisi, pishine qendrore dhe pishine per femije.
Akomodimi: Hoteli disponon 128 dhoma te cilat jane te pajisura me ballkon ose terrace, me pamje nga deti ose parku.
Tipet e dhomave:
Dhoma Dyshe/treshe
Studio
Dhomat kane dekore dhe madhesi te shumellojshme. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicjonuar, telefon, tv satelitor, frigorifer te vogel, tharese flokesh, banjo, dush.
Jane te disponueshme gjithashtu edhe studio me kuzhine te vogel. Te ftuarit mund te shijojne mengjesin apo darken ne hapesiren e ngrenies se restorantit te jashtem.
Ne aktivitete perfshihen kend lojrash per femije, klub per femije dhe animacjone te ndryshme.
Lehtesirat e hotelit
Te pergjithshme: bar, resortant, kopesht, kasaforte, system ngrohje, dyqane, ajer i kondicionuar.
Aktivitete: fushe tenisi, salle lojrash, park lojrash per femije, bilardo, ping-pong, pishine e hapur (sezonale).
Interneti eshte i disponueshem ne ambientet publike te hotelit kundrejt nje pagese.
Parkimi pa pagese.

Dhomat

Kur deshironi te qendroni tek Hotel Beis Beach HB?

Ju lutemi zgjidhni datat e qendrimit tuaj

Data e hyrjes
Data e largimit

Hotel fasilitetet

Mengjes-Darke

Sherbime shtese

Ju mund te rezervoni me nje kosto shtese cdo lloj Sherbimi Shtese

Transport Vajtje Ardhje EUR 69.00 (per person)

Information

Lloji i akomodimit Hotele Mengjes-Darke
Sezonet 01/06/2012 - 30/09/2012
Marrja e dhomave 14:00
Dorezimi i dhomave 12:00
Kafshet Kafshet nuk lejohen ne kete hotel.
Hits 8250
Data Friday, 02 May 2014

Ofertat dhe Uljet

8%
Oferte Speciale
Ulje 8% e aplikuar per rezervime se paku 5 dite para dates se hyrjes ne hotel.
* Aplikuar vetem ne data te vecanta. Me shume...

Anullimi i rezervimit

Ju mund ta anulloni rezervimin deri 14 dite perpara dates se hyrjes ne hotel. Duke u bazuar ne rregullat specifike te cdo hoteli ju mund te gjobiteni per kete anullim. Per me shume lexoni kushtet e kontates.

besi_beach_resort_1.jpg besi_beach_resort_2.jpg besi_beach_resort_3.jpg besi_beach_resort_4.jpg besi_beach_resort_5.jpg besi_beach_resort_6.jpg beis_beach_hotel_corfu-1.jpg beis_beach_hotel_corfu-2.jpg beis_beach_hotel_corfu-3.jpg beis_beach_hotel_corfu-4.jpg beis_beach_hotel_corfu-5.jpg beis_beach_hotel_corfu-6.jpg beis_beach_hotel_corfu-7.jpg beis_beach_hotel_corfu-8.jpg

Area photos

pantokrator_hotel_barbati_corfu_17.jpg corfu_map_madhe2.jpg
Destinacioni DestinacioniKorfuz-Greqi
Address AddressAcharavi
Owner Ownerhotele-pushime.com
Email Email
Telephone Telephone+355 4 22 54 442
FAX FAX+355 4 22 54 442

Contact

If you have any questions please contact the hotel manager.

Spell

Pershtypjet jane realizuar nga klientet tane pas qendrimit te tyre tek Hotel Beis Beach HB. Keto jane opinionet e klienteve qe shprehin eksperiencen e tyre pasi kane qendruar te ky hotel.

Komente

Pershtypjet mund te shfaqen sipas datave maximum 30 pershtypje.

Nuk u gjeten komente per Hotel Beis Beach HB

Shto nje koment

Ju duhet te keni fjetur tek ky hotel per te shprehur eksperiencen tuaj.

Hotele te tjere ne kete destinacion (83)

Filtroje sipas

Yjet/Celesa

Papercaktuar
2 Hotele
1
0 Hotel
2
2 Hotele
3
40 Hotele
4
31 Hotele
5
9 Hotele

Hotel fasilitetet

All-Inclusive
34 Hotele
Mengjes-Darke
32 Hotele
Pajisje Gatimi
5 Hotele
Vetem-Mengjes
8 Hotele
We have 23 guests online
Your Email
Dergo Regjistrimin : Subscribe
Subscribe to our newsletter
Fill in your personal information to subscribe to our newsletter list. All fields are required. You will be able to any time un-subscribe from our newsletter list if you wish to no longer recieve notification e-mails.
  • 14 + 15 =

Perdoruesi-Login

Nuk jeni akoma i regjistruar? Krijoni nje llogari
Rezervimet e mia
Ju mund te informoheni per gjendjen e rezervimit tuaj duke klikuar linkun:
Statusi i Rezervimit
Theoxenia Hotel Offer

Hotelet e Rekomanduara

Messonghi Beach Hotel AI Messonghi Beach Hotel AI
3 Yjet
Korfuz-Greqi

Rezervimet e fundit

Rezervuar Feb 24, 2016
Hotel Louis Kerkyra Golf AI Hotel Louis Kerkyra Golf AI
4 Yjet
Korfuz-Greqi

Dhomat

Dhome 2-she STD/GV
facebook
Top

Featured hotel

Sithonia Thalassotherapy & Spa AI Sithonia Thalassotherapy & Spa AI
5 Yjet
Sithonia-Kalkidiki, Halkidiki