Rezervime » Korfuz-Greqi » Eliana Retreat BB

Eliana Retreat BB 3 Yjet

Main Street, 49083 Dassia, Korfuz-Greqi


Ky hotel pozicionohet ne Dassia, ne juglindje te Korfuzit. I rrethuar nga nje ambient plot gjelberim, ofron relaks dhe komoditet.
Distance nga deti 400m dhe vetem 300m nga qendra e cila ofron taverna, bare, dhe jete nate. Qendra e Korfuzit ndodhet vetem 12km larg.
Ky hotel eshte i pershtatshem per familjare e cifte.
Hoteli servir nje mengjes te pasur. Ne pishinen e hotelit mund te relaksoheni dhe te shijoni kokteile te ndryshme dhe snacks.
Akomodimi:
Te gjitha dhomat ofrojn komoditet dhe jane te arreduara me nje stil te vecante.
Nje pjese e mire e dhomave jane me pamje deti, pjesa tjeter ofrojne pamje mali apo kopshti.
Tipet e dhomave
Dhome dyshe
Dhome dyshe me krevat shtese.
Ne lehtesirat e dhomave perfshihen: Ajer i kondicionuar, Tv satelitor, frigorifer, kasaforte, sherbim hekurosje, dysheme mermeri, garderobe, banjo, dush, sherbim zgjimi.
Lehtesirat e hotelit:
Te pergjithshme: Bar restorant, recepsion 24 ore, kopesht, tarace, ashensor, kasaforte, ngrohese, depozite per valixhe, ajer I kondicionuar, tarace per te marre diell, Snack bar.
Aktivitete: Bilardo, pishine e jashtme ( Sezonale).
Sherbime: Sherbim hekurosje, pastrimi, kembim valute, bicikleta me qera, eskursione, faks-fotokopje.
Interneti eshte i disponueshem ne te gjitha ambientet e hotelit pa pagese.
Parkimi eshte i disponueshem pa pagese.

Dhomat

Kur deshironi te qendroni tek Eliana Retreat BB?

Ju lutemi zgjidhni datat e qendrimit tuaj

Data e hyrjes
Data e largimit

Hotel fasilitetet

Vetem-Mengjes

Sherbime shtese

Ju mund te rezervoni me nje kosto shtese cdo lloj Sherbimi Shtese

Transport Vajtje Ardhje EUR 65.00 (per person)

Information

Lloji i akomodimit Hotele - Mengjes
Sezonet Gjithe vitin
Marrja e dhomave 14:00
Dorezimi i dhomave 12:00
Kafshet Kafshet nuk lejohen ne kete hotel.
Hits 1547
Data Friday, 02 May 2014

Ofertat dhe Uljet

Anullimi i rezervimit

Ju mund ta anulloni rezervimin deri 14 dite perpara dates se hyrjes ne hotel. Duke u bazuar ne rregullat specifike te cdo hoteli ju mund te gjobiteni per kete anullim. Per me shume lexoni kushtet e kontates.

exter_at_the_eliana_hotel.jpg pool_at_the_eliana_hotel.jpg pool2_at_the_eliana_hotel_2.jpg pool3_at_the_eliana_hotel.jpg bar_at_the_eliana_hotel.jpg reception_at_the_eliana_hotel.jpg room_at_the_eliana_hotel.jpg room2_at_the_eliana_hotel.jpg

Area photos

pantokrator_hotel_barbati_corfu_17.jpg corfu_map_madhe2.jpg
Destinacioni DestinacioniKorfuz-Greqi
Address AddressMain Street, 49083 Dassia
Owner Ownerhotele-pushime.com
Email Email
Telephone Telephone+355 4 22 54 442
FAX FAX+355 4 22 54 442

Contact

If you have any questions please contact the hotel manager.

Spell

Pershtypjet jane realizuar nga klientet tane pas qendrimit te tyre tek Eliana Retreat BB. Keto jane opinionet e klienteve qe shprehin eksperiencen e tyre pasi kane qendruar te ky hotel.

Komente

Pershtypjet mund te shfaqen sipas datave maximum 30 pershtypje.

Nuk u gjeten komente per Eliana Retreat BB

Shto nje koment

Ju duhet te keni fjetur tek ky hotel per te shprehur eksperiencen tuaj.

Hotele te tjere ne kete destinacion (83)

Filtroje sipas

Yjet/Celesa

Papercaktuar
2 Hotele
1
0 Hotel
2
2 Hotele
3
40 Hotele
4
31 Hotele
5
9 Hotele

Hotel fasilitetet

All-Inclusive
34 Hotele
Mengjes-Darke
32 Hotele
Pajisje Gatimi
5 Hotele
Vetem-Mengjes
8 Hotele
We have 23 guests online
Your Email
Dergo Regjistrimin : Subscribe
Subscribe to our newsletter
Fill in your personal information to subscribe to our newsletter list. All fields are required. You will be able to any time un-subscribe from our newsletter list if you wish to no longer recieve notification e-mails.
  • 1 + 37 =

Perdoruesi-Login

Nuk jeni akoma i regjistruar? Krijoni nje llogari
Rezervimet e mia
Ju mund te informoheni per gjendjen e rezervimit tuaj duke klikuar linkun:
Statusi i Rezervimit
Mareblue Beach

Hotelet e Rekomanduara

Messonghi Beach Hotel AI Messonghi Beach Hotel AI
3 Yjet
Korfuz-Greqi

Rezervimet e fundit

Rezervuar Feb 24, 2016
Hotel Louis Kerkyra Golf AI Hotel Louis Kerkyra Golf AI
4 Yjet
Korfuz-Greqi

Dhomat

Dhome 2-she STD/GV
facebook
Top

Featured hotel

Sithonia Thalassotherapy & Spa AI Sithonia Thalassotherapy & Spa AI
5 Yjet
Sithonia-Kalkidiki, Halkidiki