Rezervime » Korfuz-Greqi » Corfu Holiday Palace HB

Corfu Holiday Palace HB 5 Yjet

Nausicas Str, Kanoni 49100, Korfuz-Greqi (Harta-Vendodhja)

Corfu Holiday Palace Hotel 5* Corfu HB
Nje nga hotelet e pare luksoz ne Korfuz me pamje direkte nga Ishulli "Mouse Island''. I ndodhur midis pyejeve te mrekullueshme, hoteli eshte shume afer qytetit te Korfuzit dhe gjithashtu shume afer siteve arkeologjik ofron bazen perfekte per ata te cilet duan te eksplorojne ishullin, vetem 4 km larg nga aeroporti me pamje te mrekullueshme nga deti Jon.
Ushqimi & Pijet
Hoteli ofron sherbimin me mengjes ose Half Board:
Restorant Eptanissa : Hapet per mengjesin 07.30-10.00 & per darken 19.00-21.30 Restoranti ne Tarracen e Pishines : dreka, snack te lehta & pije.
Bar Kefi : Hapet nga ora 18.00-02.00
Pianist Nga ora 21.00
Kefi Lounge : Snacks dhe pije.
Bari Beach Snack : Per Snacks te lehta & pije .
Sherbimi ne dhome *: vetem ne ndertesen kryesore (07:00- 23:00)

Dhomat

Kur deshironi te qendroni tek Corfu Holiday Palace HB?

Ju lutemi zgjidhni datat e qendrimit tuaj

Data e hyrjes
Data e largimit

Hotel fasilitetet

Mengjes-Darke

Sherbime shtese

Ju mund te rezervoni me nje kosto shtese cdo lloj Sherbimi Shtese

Transport Vajtje Ardhje EUR 69.00 (per person)

Information

Lloji i akomodimit Hotele Mengjes-Darke
Sezonet Gjithe vitin
Marrja e dhomave 14:00
Dorezimi i dhomave 12:00
Kafshet Kafshet nuk lejohen ne kete hotel.
Hits 8411
Data Friday, 25 July 2014

Ofertat dhe Uljet

15%
Oferte Speciale
Ulje 15% e aplikuar per rezervime se paku 2 dite para dates se hyrjes ne hotel.
* Aplikuar vetem ne data te vecanta. Me shume...
5%
Oferte Speciale 2
Ulje 5% per rezervime 8 nete ose me shume.
* Aplikuar vetem ne data te vecanta. Me shume...

Anullimi i rezervimit

Ju mund ta anulloni rezervimin deri 14 dite perpara dates se hyrjes ne hotel. Duke u bazuar ne rregullat specifike te cdo hoteli ju mund te gjobiteni per kete anullim. Per me shume lexoni kushtet e kontates.

corfuholidaypalace1.jpg corfuholidaypalace2.jpg corfuholidaypalace3.jpg corfuholidaypalace4.jpg corfuholidaypalace5.jpg corfuholidaypalace6.jpg corfuholidaypalace7.jpg corfuholidaypalace8.jpg corfuholidaypalace9.jpg foto1.jpg 2099_corfu-holiday-palace-room.jpg aquis-corfu-holiday-palace-.jpg

Area photos

pantokrator_hotel_barbati_corfu_17.jpg corfu_map_madhe2.jpg
Destinacioni DestinacioniKorfuz-Greqi
Address AddressNausicas Str, Kanoni 49100
Owner Ownerhotele-pushime.com
Email Email
Telephone Telephone+355 4 22 54 442
FAX FAX+355 4 22 54 442

Contact

If you have any questions please contact the hotel manager.

Spell

Pershtypjet jane realizuar nga klientet tane pas qendrimit te tyre tek Corfu Holiday Palace HB. Keto jane opinionet e klienteve qe shprehin eksperiencen e tyre pasi kane qendruar te ky hotel.

Komente

Pershtypjet mund te shfaqen sipas datave maximum 30 pershtypje.

Nuk u gjeten komente per Corfu Holiday Palace HB

Shto nje koment

Ju duhet te keni fjetur tek ky hotel per te shprehur eksperiencen tuaj.

Hotele te tjere ne kete destinacion (83)

Filtroje sipas

Yjet/Celesa

Papercaktuar
2 Hotele
1
0 Hotel
2
2 Hotele
3
40 Hotele
4
31 Hotele
5
9 Hotele

Hotel fasilitetet

All-Inclusive
34 Hotele
Mengjes-Darke
32 Hotele
Pajisje Gatimi
5 Hotele
Vetem-Mengjes
8 Hotele
We have 30 guests online
Your Email
Dergo Regjistrimin : Subscribe
Subscribe to our newsletter
Fill in your personal information to subscribe to our newsletter list. All fields are required. You will be able to any time un-subscribe from our newsletter list if you wish to no longer recieve notification e-mails.
  • 9 + 24 =

Perdoruesi-Login

Nuk jeni akoma i regjistruar? Krijoni nje llogari
Rezervimet e mia
Ju mund te informoheni per gjendjen e rezervimit tuaj duke klikuar linkun:
Statusi i Rezervimit
Mareblue Beach

Hotelet e Rekomanduara

Messonghi Beach Hotel AI Messonghi Beach Hotel AI
3 Yjet
Korfuz-Greqi

Rezervimet e fundit

Rezervuar Feb 24, 2016
Hotel Louis Kerkyra Golf AI Hotel Louis Kerkyra Golf AI
4 Yjet
Korfuz-Greqi

Dhomat

Dhome 2-she STD/GV
facebook
Top

Featured hotel

Sithonia Thalassotherapy & Spa AI Sithonia Thalassotherapy & Spa AI
5 Yjet
Sithonia-Kalkidiki, Halkidiki