Home arrow Blog

Acharavi, Korfuz, Greqi

Plazhi i Acharavi-t

I ndodhur ne brigjet veriore te Korfuzit, Acharavi eshte nje zone ne zhvillim e siper, me 8km vije bregdetare. Eshte vend ideal per familjare, sepse deti eshte i ceket  ne fillim, qe do te thote qe eshte i pershtatshem edhe per femijet. Ofrohen nje sere sportesh ujore, duke perfshire rreshqiteset, canoe, varka, serf etj.
Kjo zone ka nje sere apartamentesh, vilash dhe hotele te disponueshme per pushime turistike.  Kjo zone eshte gjithashtu nje perzgjedhje e mire per bare, restorante dhe taverna buze detit.

Komente (0)

Nuk u gjeten komente.

Posto nje koment

Nuk do te publikohet

Me njoftoni mua nepermjet e-mail

Security code: Spell Spell


We have 23 guests online
Your Email
Dergo Regjistrimin : Subscribe
Subscribe to our newsletter
Fill in your personal information to subscribe to our newsletter list. All fields are required. You will be able to any time un-subscribe from our newsletter list if you wish to no longer recieve notification e-mails.
  • 16 + 23 =

Perdoruesi-Login

Nuk jeni akoma i regjistruar? Krijoni nje llogari
Rezervimet e mia
Ju mund te informoheni per gjendjen e rezervimit tuaj duke klikuar linkun:
Statusi i Rezervimit
Mareblue Beach

Hotelet e Rekomanduara

Hotel Bluesun Neptun AI Hotel Bluesun Neptun AI
3 Yjet
Makarska-Kroaci

Hotele ne Korcula

Grand Hotel Orebic AI Grand Hotel Orebic AI
4 Yjet
nga € 228.00
Hotel Orsan HB Hotel Orsan HB
3 Yjet
nga € 97.00
Hotel Bellevue HB Hotel Bellevue HB
3 Yjet
nga € 50.00
Me shume...

Rezervimet e fundit

Rezervuar 3 dite perpara
Primasol Louis Ionian Sun AI Primasol Louis Ionian Sun AI
4 Yjet
Korfuz-Greqi

Dhomat

Dhome 2+2 Fem 2-13.9 PP
Dhome 2+1 Fem 2-13.9
Dhome 3-she Pamje Deti
Dhome 2-she Pamje Deti
Dhome 2-she Pamje Parku
Dhome 2+2 Fem 2-13.9 PD
facebook
Top

Featured hotel

Mitsis Roda Beach & SPA AI Mitsis Roda Beach & SPA AI
5 Yjet
Korfuz-Greqi