Halkidikia, nje nga zonat e Greqise me plazhet me te bukura Pushimet e veres 2014 - Korfuz Loutraki- nje destincion i ri - Vere 2014
Destinacioni
Kerko nen-destinacionet
Hotel
Lloji i akomodimit
Persona Adulte (12+): Femije (2-12):
Dhomat
Data e hyrjes
Data e largimit
Jo kerkim disponibiliteti

Ofertat me te reja - Vere 2014


Orfeas Blue Resort 4* FB (Pieria-Greqi)
Cmime speciale per gjithe sezonin. 3 Vakte dhe Cadrat dhe shezlonat ne plazh te perfshira ne cmim. Cmimet epr dhome per 7 nete me 3 vakte.
24 - 31 Korrik

Dhome 2-she - 658 euro Full Board
Dhome 3-she - 930 Euro Full Board
Dhome 2+1Fem 6-11.9Vj - 847 Euro Full Board
Dhome 2+2Fem 6-11.9Vj - 1040 Euro Full Board
01 - 31 Gusht
Dhome 2-she - 686 euro Full Board
Dhome 3-she - 980 Euro Full Board
Dhome 2+1Fem 6-11.9Vj - 882 Euro Full Board
Dhome 2+2Fem 6-11.9Vj - 1078 Euro Full Board

.

Cronwell Platamon Resort 5* UAI (Pieria-Greqi)
I vlefshem nga data 27 Korrik (numer i limituar dhomash)
2 Femije deri 15.9 Vjec - FALAS. Cmimet per dhoma Ultra All Inclusive per 7 nete.

Dhome 2-she - 1390 euro All Inclusive
Dhome 3-she - 1720 Euro All Inclusive
Dhome 2+1Fem 2-11.9Vj - 1390 Euro All Inclusive
Dhome 2+2Fem 2-11.9Vj - 1390 Euro All Inclusive

.
Elinotel Apolamare 5* UAI (Kasandra-Kalkidiki, Halkidiki)
Minuta e fundit, 2 dhoma te vlefshme 27 Korrik - 1 Gusht, 5 Nete, Ulta All Inclusive.
Dhome 2-she 920 Euro/5 Nete/Ultra All Inclusive
Dhome 2+1, 950 euro/5 Nete/Ultra All Inclusive
.
Hotel Nissaki Beach 4* AI (Korfuz-Greqi)
Nga data 10 Gusht. Cmimet per dhome per 7 nete All Inclusive.
Dhome 2-she SSV - 1280 euro All Inclusive
Dhome 3-she SSV - 1720 Euro All Inclusive
Dhome 2+1Fem 2-12.9Vj - 1280 Euro All Inclusive
Dhome 2+2Fem 2-12.9Vj - 1560 Euro All Inclusive
.
Aristoteles Beach Hotel AI (Kasandra-Kalkidiki, Halkidiki)
Nga data 05 Gusht. Cmimet per dhome per 7 nete All Inclusive.
Dhome 2-she - 811 euro All Inclusive
Dhome 3-she - 1010 Euro All Inclusive
Dhome 2+1Fem 2-11.9Vj - 811 Euro All Inclusive
Apartament 2 dhoma gjumi 3+1Fem 2-11.9Vj - 1390 euro All Inclusive
Apartament 2 dhoma gjumi 3+1Fem 2-11.9Vj - 1580 euro All Inclusive
.
Sonia Village AI (Sithonia-Kalkidiki, Halkidiki)
Per Muajin Gusht. Cmimet per dhome per 7 nete All Inclusive.
Dhome 2-she - 850 euro All Inclusive
Dhome 3-she - 1050 Euro All Inclusive
Dhome 2+1Fem 2-11.9Vj - 850 Euro All Inclusive
.
Athos Palace All Inclusive (Kasandra-Kalkidiki, Halkidiki)
Oferte Speciale per gjithe muajin Gusht. Cmimet jane per dhome / 7 nete me All Inclusive.
Dhome 2-she - 1170 euro All Inclusive
Dhome 3-she - 1640 Euro All Inclusive
Dhome 2+1Fem 2-11.9Vj - 1170 Euro All Inclusive
Dhome 2+1Fem 2-11.9Vj - 1470 Euro All Inclusive
.
Hotel Bluesun Neptun AI (Makarska-Kroaci)
I rinovuar komplet ne 2014 ne nje nga brigjet me te bukur te Kroacise
645 Euro / person / 7 nete All Inclusive.
.
Plaza Hanioti Hotel 3* HB (Kasandra-Kalkidiki, Halkidiki)
13% Ulje nga 20 Korrik deri 19 Gusht. 290 Euro/personi/HB/7 nete. Hotel ne qender te Haniotit dhe buze detit, i rekomanduar per ata qe duan te shijojne gjallerine dhe plazhin e nje qyteti turistik.
.
Hotel Simeon 3* HB/AI (Sithonia-Kalkidiki, Halkidiki)

Dhome 2-she - 750 euro/7 nete AI

Dhome 3-she - 990 euro / 7 nete AI

Dhome 2+1Fem2-11.9Vj - 750 euro / 7 nete Al

Dhome 2+2Fem 2-11.9Vj - 920 euro / 7 nete AI
.

Belvedere Hotel 3* AI (Korfuz-Greqi)
I vlefshem nga data 19 Gusht. Cmimet per dhome per 7 nete All Inclusive.

Dhome 2-she - 690 euro/7 nete AI

Dhome 3-she - 990 euro / 7 nete AI

Dhome 2+1Fem2-11.9Vj - 690 euro / 7 nete Al

Dhome 2+2Fem 2-11.9Vj - 840 euro / 7 nete AI
.

Cosmopolitan Hotel & Spa 4* HB (Pieria-Greqi)
Oferte 10% per gjithe sezonin. Cmimet per dhome per 7 nete me HB.

Dhome 2-she - 699 euro/7 nete HB

Dhome 3-she - 920 euro / 7 nete HB

Dhome 2+1Fem2-11.9Vj - 850 euro / 7 nete HB

Dhome 2+2Fem 2-11.9Vj - 970 euro / 7 nete HB

.

Poseidon Palace 4* AI (Pieria-Greqi)

I vlefshem nga data 10 Gusht. Cmimet per dhome/7 nete All Inclusive.
Dhome 2-she - 1100 euro/7 nete AI

Dhome 3-she - 1450 euro / 7 nete AI

Dhome 2+1Fem 2-13.9Vj - 1100 euro / 7 nete Al

Dhome 2+2Fem 2-13.9Vj - 1350 euro / 7 nete AI

Dhome 3+1Fem 2-11.9Vj -1590 euro / 7 nete AI
.

Hotel Portes Beach AI (Kasandra-Kalkidiki, Halkidiki)

2 Femijet Falas deri ne 13.9 Vjec. Per qendrim gjate muajit Gusht.
Cmimet e meposhtme jane per dhome
Dhome 2-she - 1330 euro/7 nete AI

Dhome 3-she - 1720 euro / 7 nete AI

Dhome 2+1Fem2-11.9Vj - 1330 euro / 7 nete Al

Dhome 2+2Fem 2-11.9Vj - 1330 euro / 7 nete AI
Dhome 3+1Fem 2-11.9Vj -1720 euro / 7 nete AI
.

Hotel Atrium AI (Kasandra-Kalkidiki, Halkidiki)

-35% per gjithe sezonin per rezervim deri ne 31 Korrik
Cmimet jane per dhome (nr e personave te percaktuar ne titullin e dhomes) per 7 nete All Inclusive.

Dhome 2-she - 690 euro/7 nete AI

Dhome 3-she - 990 euro / 7 nete AI

Dhome 2+1Fem2-11.9Vj - 690 euro / 7 nete Al

Dhome 2+2Fem 2-11.9Vj - 750 euro / 7 nete AI
Dhome 3+1Fem 2-11.9Vj - 990 euro / 7 nete AI

.

0 Komente
Modifikuar Thursday, 24 July 2014
Lexo me shume...
We have 32 guests online
Your Email
Dergo Regjistrimin : Subscribe
Subscribe to our newsletter
Fill in your personal information to subscribe to our newsletter list. All fields are required. You will be able to any time un-subscribe from our newsletter list if you wish to no longer recieve notification e-mails.
  • 13 + 14 =

Perdoruesi-Login

Nuk jeni akoma i regjistruar? Krijoni nje llogari
Rezervimet e mia
Ju mund te informoheni per gjendjen e rezervimit tuaj duke klikuar linkun:
Statusi i Rezervimit
Dolphin Beach Hotel

Hotelet e Rekomanduara

Hotel Bluesun Neptun AI Hotel Bluesun Neptun AI
3 Yjet
Makarska-Kroaci

Hotele ne Kefalonia-Greqi

Me shume...

Rezervimet e fundit

Rezervuar dje 06:34
Aristoteles Beach Hotel AI Aristoteles Beach Hotel AI
3 Yjet
Kasandra-Kalkidiki, Halkidiki

Dhomat

Dhome 2-she
facebook
Top

Featured hotel

Mitsis Roda Beach & SPA AI Mitsis Roda Beach & SPA AI
5 Yjet
Korfuz-Greqi